Jak uczy nas historia („Imperium kontratakuje”, „Diuna, Część druga” czy „Epoka Lodowcowa 2”) powtórki bywają udane, a często są wartościowym rozwinięciem pierwotnego pomysłu. Ośmielony tą konstatacją, zapraszam serdecznie na OPEN STUDIO 2, które odbędzie się u nas w Modlnicy w sobotę 20 kwietnia.
Na czym to polega (Ci co byli to już wiedzą ;)) - przez całą sobotę 20 kwietnia czekamy sobie na Was w mojej pracowni by siedząc przy kawie pogadać o obrazach, opowiedzieć o sposobie pracy, inspiracjach, cenach itd. Będzie okazja aby obejrzeć najnowsze prace ale też przeglądnąć printy, rysunki czy akwarele. Będą też kurdybany, więc i o nich będzie można porozmawiać.
Robienie zakupów nie jest obowiązkowe - zależy mi na tym by się z Wami spotkać, porozmawiać i pokazać czym się na co dzień zajmuję. Gdyby jednak ktoś chciał przy okazji zaopatrzyć się w jakieś pamiątki to będzie można nabyć zarówno małe printy (od 50 zł), grafiki i prace na papierze (300-1000zł) jak i oryginalne obrazy.
Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba niestety pofatygować się do Modlnicy , mamy jednak nadzieję, że jest to przeszkoda do przejścia - w grudniu nas co prawda dokumentnie zasypało, ale może tym razem nie będzie zamieci. Bardzo prosimy o to aby każdy, kto się do nas wybiera, napisał wiadomość z informacją (żebyśmy mogli oszacować, ile upiec ciasta). 
Zapraszamy!

Termin: 
Sobota 20 kwietnia 2024
od 10.00 do 22.00

Lokalizacja:
ul. Przy Forcie 26, MODLNICA

Dojazd: 
Najlepiej samochodem/pieszo/na rowerze
ale można też autobusami:
730 - praktycznie pod dom
230, 310 - trzeba podejść z przystanku 
„Modlnica Podchruście” (ok 10 min)

Tel. kontaktowy: 
Maciek: 502 34 66 74

Back to Top